Визначали ступінь готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі – ДОБРОВЕЛИЧКІВКА СЬОГОДНІ

Визначали ступінь готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі

У період з 24 по 28 липня Державною службою України з надзвичайних ситуацій на Кіровоградщині проходять командно-штабні навчання на тему: “Дія органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період”. Такі навчання дають можливість з високою долею об’єктивності визначити ступінь готовності територіальної підсистеми, її керівників та органів управління до дій в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій – як у мирний, так і військовий час.

Повідомляє сайт Олександрівка Сьогодні з посиланням на Олександрівську РДА.

25 липня до цих навчань долучився і наш район. На першому етапі навчань під головуванням голови райдержадміністрації Ольги Бороти відбулося командно-штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Олександрівського району. У навчанні взяли участь члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівники служб цивільного захисту Олександрівського району, а також посередник – представник ДСНС України Володимир Ігуменцев.

На першому етапі навчання було розглянуто ввідну про погіршення погодних умов з надмірною кількістю небезпечних і стійких гідрометеорологічних явищ.

Отримавши ввідну, керівники служб цивільного захисту Олександрівського району доповіли голові райдержадміністрації про готовність та дії відповідних служб району у разі виникнення даної надзвичайної ситуації.

На наступному етапі наш район приєднався до обласного командно-штабного навчання із ввідною про хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із значним прогрішенням природних умов у заявку з проходженням активного циклону  територією області.

Голова райдержадміністрації Ольга Борота заслухала керівників служб цивільного захисту району щодо дій усіх спеціальних служб (комунально-технічної, медичної, захисту сільськогосподарських тварин і рослин, охорони громадського порядку, енергетики, транспортного та технічного забезпечення тощо) на випадок надзвичайної ситуації, що може виникнути внаслідок погіршенням погодних умов – надходження потужного циклону на територію області.

Далі, у режимі он-лайн голова райдержадміністрації Ольга Борота доповіла керівнику обласних навчань – першому заступнику голови облдержадміністрації Сергію Коваленку про проведену роботу всіма службами цивільного захисту Олександрівського району про хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території району, пов’язаної із значним прогрішенням природних умов у заявку з проходженням активного циклону  територією області.

Зокрема, очільниця району наголосила, що за умов виникнення небезпечних стихійних явищ першочергово необхідно забезпечити готовність аварійно-відновлювальних бригад та запас матеріалів для ліквідації можливих аварій у системах життєзабезпечення населення. Першочергове відновлення систем життєзабезпечення слід здійснити в лікарнях та інших соціально важливих об’єктах, забезпечити їх безперебійне постачання водою, електроенергією, газом та продуктами харчування. Значну увагу необхідно приділити моніторингу проїзду на автошляхах району й інформуванню учасників дорожнього руху про виникнення небезпечних ситуацій на ділянках автодоріг, а також завчасній доставці до лікувальних закладів потерпілих осіб. Також потрібно активізувати роботу щодо попередження виникнення пожеж у житловому секторі та на інших об’єктах. Важливе значення у подоланні наслідків стихії має простійний моніторинг оперативної обстановки та координація спільних заходів усіх служб і підрозділів.

В цілому, за результатами навчань, сі служби цивільного захисту Олександрівського району у ході навчань спрацювали оперативно та на належному рівні.

Джерело: Олександрівка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*