В Кропивницькому віришували важливі питання громадян – ДОБРОВЕЛИЧКІВКА СЬОГОДНІ

В Кропивницькому віришували важливі питання громадян

Питання, з якими до голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка звернулися заявники стосувалися, зокрема, поновлення на посаді одного з колишніх директорів навчального закладу м. Кропивницького, виділення земельної ділянки учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС та транспортного сполучення окремих населених пунктів, пише ЄЛІСАВЕТ СЬОГОДНІ з посиланням на Кіровоградську ОДА.
Так, дві жительки села Зелений Гай (Знам’янський район) звернулись до керівника області із проханням вирішити проблему з автобусним сполученням села з Кропивницьким. Раніше через село кілька разів на тиждень курсував рейсовий автобус, що сполучав з обласним центром, проте через малу кількість, а іноді й відсутність пасажирів із Зеленого Гаю, такий маршрут було відмінено. Сергій Кузьменко доручив відповідним фахівцям опрацювати дане питання з перевізниками.
Голова облдержадміністрації наголосив на необхідності вирішення питання виділення землі ліквідатору аварії на ЧАЕС з Кропивницького. Як відзначив Сергій Кузьменко, міський голова Кропивницького вже доручив відповідним службам відпрацювати це питання для розгляду на найближчій сесії.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*