В Бобринці святкуватимуть День захисту дітей – ДОБРОВЕЛИЧКІВКА СЬОГОДНІ

В Бобринці святкуватимуть День захисту дітей

25 травня перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник провів засідання організаційного комітету по напрацюванню плану заходів з відзначення на території району Дня захисту дітей, пише сайт Бобринець Сьогодні з посиланням на Бобринецьку РДА.
В роботі оргкомітету взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк, керівник апарату РДА Галина Карпова, начальник відділу культури та туризму РДА Лариса Гребень, т.в.о. директора районного БДТ Зоя Секрет, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Різун, начальник служби у справах дітей РДА Лілія Неклеса та директор РЦСССДМ Наталія Горецька.
Під час засідання організаційного комітету було обговорено проведення святкових лінійок з нагоди відкриття пришкільних оздоровчих таборів, організацію розважальних ігор тощо на територіях сільських рад району до Дня захисту дітей.
Насамкінець роботи оргкомітету було обговорено питання доцільності проведення святкового концерту з нагоди свята 1 червня в приміщенні районного Будинку культури. Валентином Мельником було дано доручення начальнику відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексію Різуну в термін до 29 травня вивчити назване питання.

Джерело: Бобринець Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*