У Знам’янському районі відбувся фестиваль «Родинні скарби Кіровоградщини» – ДОБРОВЕЛИЧКІВКА СЬОГОДНІ

У Знам’янському районі відбувся фестиваль «Родинні скарби Кіровоградщини»

З метою сприяння відродженню та популяризації національних цінностей української родини, відтворенню та збереженню народних традицій 19 травня 2017 року у Знам’янському міському Палаці культури департаментом соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації проведений XIII обласний фестиваль сімейної творчості «Родинні скарби Кіровоградщини».

Повідомляє сайт: Знам’янка сьогодні  з посиланням на Наша Знам’янщина 
Родини представляли свої таланти у номінаціях: «сімейний дует», «співуча родина», «у ритмі танцю», «декоративно ужиткове мистецтво».
Знам’янський район представляв співучий дует сім’ї Нагорних – матері – Марини Валентинівни та доньки – Марії з піснею «Мамочко моя» з репертуару Наталії Май.
Гостей та учасників свята вітали начальник відділу сім’ї та оздоровлення дітей депаратаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації М.Пустовойт, директор регіонального благодійного фонду «Відкрита Україна» В.Вагжанова, заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак та начальник відділу молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому Р.Ладожинська.

У ході проведення фестивалю до уваги його учасників були представлені творчі роботи родин: роботи з бісеру, вишиті вироби, малюнки та картини.

Творчі родини мали змогу взяти участь у святковій лотореї та отримали заохочувальні призи.

Повідомляє сайт: Знам’янка сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*