У Кропивницькому виховуються справжні патріоти – ДОБРОВЕЛИЧКІВКА СЬОГОДНІ

У Кропивницькому виховуються справжні патріоти

П’ятий рік поспіль у Кропивницькому відбувається конкурс “Майбутній захисник України” до Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. От і сьогодні, 4 травня, у Ковалівському парку загони старшокласників місцевих шкіл змагалися у стройовій підготовці, вмінні виконувати команди, вигукувати гасла та співати стройові пісні, пише ЄЛІСАВЕТ СЬОГОДНІ з посиланям на Кіровоградську міську раду.

Дітей вітали представники міської влади, ветеранських організацій, місцевого козацтва, військовики, які пройшли службу у зоні АТО, сказали напутні слова та побажали успіхів у конкурсі.

Начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко задоволена тим, що з року в рік підвищується стройовий вишкіл юнаків та дівчат, адже нині у навчальних закладах створено всі умови, щоб майбутні захисники України мали уявлення про військову підготовку. Можливо, у майбутньому хтось із нинішніх школярів боронитиме кордони батьківщини, відстоюватиме її цілісність та незалежність у боротьбі із підступним ворогом.

– Наш конкурс став традиційним, – розповіла Лариса Костенко. – Діти готуються до нього, щоб гідно виступити, продемонструвати свої навички. Щороку команди з майже всіх шкіл міста беруть участь у ньому, щоб показати, що ми здатні захистити свою державу, що нинішнє підростаюче покоління стане справжньою зміною як колишнім ветеранам Другої світової війни, так і нинішнім військовослужбовцям Збройних сил України, які захищають нашу державу на сході країни. В цьому році є загін, який дещо відрізняється від решти учасників, – це другокласники ЗОШ №14. Вони також виявили бажання взяти участь у конкурсі. І хоча відповідно до положення конкурсу, в ньому беруть участь учні 8 – 11 класів, ми не могли відмовити цим малюкам.

Загони 33 команд, відповідно до жеребкування, були поділені на два дивізіони, і в кожному з них були визначені переможці. Змагалися учні і ще в п’ятьох номінаціях, наприклад “За кращу форму”, “За краще виконання елементів у строю” та інших.

Побувавши на конкурсі, не можна було не поспілкуватись із учасниками наймолодшої команди – учнями 2-Б класу ЗОШ №12. Попри те, що ці дітки, вбрані у яскраві національні костюми, вперше брали участь у такому масштабному загальноміському дійстві, виступили успішно, виконали всі команди на належному рівні і були відзначені журі.

– Ми хочемо зайняти перше місце, бо ми найкращі, – наперебій вигукували другокласники, перебуваючи у піднесеному настрої, що не заважало уважно стежити за тим, що відбувалося на плацу.

Одна з мам маленьких патріотів – Наталія Вікторівна також прийшла підтримати свою доньку та її друзів. Молода жінка задоволена тим, що педагогам вдалося згуртувати дітлахів, націлити їх на успішний виступ. І всі перемоги у них попереду.

А от керівник гуртка “Юний захисник”, колишній військовий Геннадій Приходько, який взявся підготувати дітей до конкурсу, зазначив, що потрібно у належному патріотичному дусі виховувати дітей змалечку:

– Зараз ми даємо їм ази стройової підготовки. Я подивився, як вони займаються на уроці фізкультури, побачив, що вони відповідають всім вимогам. Зараз діти виступають

поза конкурсом, але перспектива у них дуже велика. У майбутньому з них вийде чудова команда.

Після того, як учасники конкурсу відмарширували у Ковалівському парку, і компетентне журі визначило найкращих, всі зібрались на площі біля міської ради. Тут їх вже чекали міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов.

– Я вірю в те, що ви виростите справжніми патріотами нашої рідної України, як ваші діди, які визволяли батьківщину під час Другої світової війни, як ваші батьки та старші брати, які зараз виборюють незалежність та цілісність держави в зоні АТО, – звернувся до всіх присутніх Андрій Райкович. – Сьогодні всіх нас переповнює гордість, що ми – народ, гідний своїх героїв. Любіть Україну, шануйте старше покоління, яке увінчало себе подвигами в ім’я майбутніх поколінь, соборної та незалежної держави. Радію з того, що в наших школах патріотичне виховання поставлено на належний рівень. А міська влада зробить усе, щоб вивести наші навчальні заклади на сучасний рівень надання знань, виховання належних громадян нашої держави.

Також очільники міста вручили переможцям конкурсу грамоти, цінні подарунки. У першому дивізіоні у трійку переможців увійшли загони НВО №25, Кіровоградського колегіуму та НВО №8. У другому дивізіоні найкращими стали команди навчально-виховних об’єднань №32, “Вікторія – П” та №6. Були відзначені і переможці у різних номінаціях.

А от учні НВО №16 – одного з базових навчальних закладів, де військову підготовку проходять всі старшокласники міста, продемонстрували всім присутнім виконання тактичного завдання з оборони опорного пункту, виявлення та знешкодження умовного противника. Ця частина програми, мабуть, найбільше вразила присутніх та наблизила до розуміння виконання бойових завдань. Юні майбутні захисники ліквідували диверсійно – розвідувальну групу ворога і продемонстрували, як вправно володіють учбовою зброєю, гранатометом, рятують “пораненого” на полі бою. Словом, майбутнє України – у надійних руках.

 

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*