У Добровеличківському районі обговорили важливі питання – ДОБРОВЕЛИЧКІВКА СЬОГОДНІ

У Добровеличківському районі обговорили важливі питання

Голова Добровеличківської районної державної адміністрації Василь Смаглюк побував з робочим візитом у Гаївській і Марківській сільських радах, поспілкувалися з місцевими жителями щодо проблем територій, інформує сайт Добровеличківка Сьогодні з посиланням на Кіровоградську ОДА.
Голова райдержадміністрації акцентував увагу на головних засадах концепції реформування органів місцевого самоврядування, зокрема розглядалося питання створення Тишківської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у селі Тишківка, куди за рішенням громади входитиме і село Гаївка.
Керівник району зазначив, що даний процес вимагає створення умов для наповнення місцевого бюджету, як запоруки самодостатності території, та належного функціонування соціальної інфраструктури. Крім того, розглядалися питання освітньої та медичної реформ, що сприятимуть підвищенню якості надання освітніх та медичних послуг.
Під час зустрічі з активами сільських рад обговорювалися питання належного регулювання усіх земельних відносин, стану доріг як місцевого, так і державного значення, забезпечення вуличного освітлення та інші.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*