На Знам’янщині відкрито новий туристичний маршрут – ДОБРОВЕЛИЧКІВКА СЬОГОДНІ

На Знам’янщині відкрито новий туристичний маршрут

У березні 2017 року виповнилось 100-річчя від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації, пише сайт Знам’янка Сьогодні з посиланням на Знам’янську РДА.

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності Президентом України 22 січня 2016 року підписано Указ № 17 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років”, яким 2017-й проголошено Роком Української революції.

Поштовхом до початку Української революції стала Лютнева революція в Російській імперії. В Україні утворився альтернативний центр влади — Українська Центральна Рада, яка стала представницьким органом українських демократичних сил і очолила національно-демократичну революцію в Україні. Керівником Центральної Ради став Михайло Грушевський.

У період 1917–1921 років Україна пережила різні форми національної державності, але державну незалежність втримати не змогла. Українські етнічні території були розділені між СРСР, Польською Республікою, Королівством Румунія та Чехословацькою Республікою. Таким чином, Українська національно-демократична революція зазнала поразки. Ця поразка була наслідком незгуртованості політичної еліти, незавершеності процесу формування нації, відмінностей між національними та соціальними завданнями визвольного руху, його обумовленості зовнішніми політичними й насамперед військовими факторами. Однак не досягши своєї мети, Українська революція започаткувала процес формування модерної політичної нації та відродила традицію української державності.

На днях для вшанування цього визначного ювілею в районі відбулася презентація нового туристичного маршруту «Чорнолісся пам’ятає», присвяченого 100-річчю Української революції 1917-1920-х рр., в якій взяли участь заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак, голова районної організації ветеранів України В.Ніколаєнко, голови ветеранських організацій. Разом з працівниками районного краєзнавчого музею присутні перегорнули одну із маловідомих широкому загалу сторінок історії нашої Батьківщини та дізналися більше про ті часи і постаті відомих земляків, які були учасниками подій 100-річної давнини та залишили слід в історії нашого народу.

Маршрут розпочався з ознайомлення виставки «На бій за волю України», організованої у районному краєзнавчому музеї.

У рамках заходу відбулося покладання квітів до пам’ятника партизанам Чорного лісу в с. Водяне, під час якого присутні змогли прослухати інформацію про історію району загалом і зокрема про партизанський рух, дізналися про визначні археологічні пам’ятки. Після цього учасники заходу приїхали до Цибулівської сільської ради, де мали змогу переглянути відеоряд, завдяки якому дізнались більше про історію с. Цибулеве, біографію отамана Миколи Кібця-Бондаренка, загін якого діяв на території району в часи Української революції, про Чорний ліс та Чорне озеро, познайомились з легендами про відомого козака Мамая.

Вітаючи присутніх, заступник голови райдержадміністрації О.Грінчак підкреслила значимість тих буремних подій сторічної давнини.

– Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху, – зазначила Олена Анатоліївна. – Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених революцією 1917-1921 років.

Також присутні відвідали «куточок» зеленого туризму в районі – музей під відкритим небом – зелену садибу під назвою «Гайдамацька Січ», засновником якої є краєзнавець В. Вознюк. Як розповів сам господар садиби, історія музею розпочалася 8 років тому, коли він разом зі своїм товаришем вирішили створити цілий комплекс зеленого туризму з історичним спрямуванням. Наразі у музеї зібрано близько сотні унікальних кам’яних, дерев’яних та глиняних експонатів, які розповідають про історію, культуру і побут нашого краю.

Наостанок присутні мали змогу скуштували справжню козацьку кашу.

Джерело: Знам’янка Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*