На Кіровоградщині ліквідували 4 пожежі – ДОБРОВЕЛИЧКІВКА СЬОГОДНІ

На Кіровоградщині ліквідували 4 пожежі

1 травня, рятувальники області 4 рази виїжджали на гасіння пожеж у природних екосистемах, пише ЄЛІСАВЕТ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Кіровоградській області.

Так, об 11:37 було ліквідовано пожежу очерету на площі 600 м2 на відкритій території на вул. Заводській у с.Липняжка Добровеличківського району. Залучались 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Добровеличківка та пожежна команда с. Липняжка.

Двічі виїжджали рятувальники 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Долинська: о 18:40 загасили пожежу сухої трави на площі 1,4 га неподалік с. Нагірне, а о 21:04 ліквідували пожежу 1,1 га сухої трави на відкритій території за межами районного центру.

О 20:05 до ліквідації пожежі сухої трави на площі 300  м2 на відкритій території с. Березівка Олександрійського району залучались 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія.

Шановні громадяни! Будьте максимально відповідальними у пожежонебезпечний весняний період, коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри та пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Служба порятунку закликає вас не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття, не палити багать та не кидати недопалків.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*